Světové značky

Výhradně zastupujeme nebo distribuujeme bezmála 40 světových značek v České republice, vybrané značky zastupujeme také pro Slovensko. Zajišťujeme distribuci, podporu, výrobu reklamních předmětů, jsme velkoobchodním dodavatelem. Díky zkušenostem a bohaté historii patříme mezi špičku v B2B v dané kategorii zboží (nože, kuchyňské potřeby, zahrada, gril, …)

Kuchyň-domov

Kuchyňské nože, nerezové nádobí, pánve, dózy, misky, prkénka a mnoho dalšího. Zastupujeme světové značky nabízející vše pro kuchyň-domov. Victorinox, Wüsthof, Continenta, Cole&Mason, Guzzini, Risoli, Silampos, Bialetti, Weis a další.

Outdoor

Nože kapesní, multi-tool kleště, lovecké nože, pouzdra na nože, termolahve, termohrnky, cestovní grily a další. Zastupujeme světové značky nabízející zboží pro užití na výletech nebo v přírodě. Victorinox, Böker, Wüsthof, Kambukka, Cadac, Napoleon nebo GIO STYLE.

Cestování

Kufry, batohy, kabelky, tašky, peněženky i nejrůznější doplňky. Jsme výhradním zástupcem nebo distributorem světových firem nabízejících vše pro cestování. Kipling, Victorinox, Bric's, Secrid nebo Kambukka.

Zahrada-grilování

Grily na plyn i dřevěné uhlí, ohniště, příslušenství. Světové firmy jako Napoleon, Cadac nebo CookKing v našem zastoupení nabízení pro Českou republiku i Slovensko nejen dokonalé grily a ohniště.