Zahrada/grilování

Napoleon

V uplynulých třiceti letech získaly výrobky Napoleon mnoho příznivců po celém světě. Firma ze země javorového listu se specializuje na grilování – plynové grily, vestavěné grily, cestovní grily nebo stoly s ohništěm. Nechybí ani grily na dřevěné uhlí. Samozřejmostí je grilovací náčiní, grilovací desky a další příslušenství. Za své produkty získala firma několik světových ocenění Vesta Award.

Cadac

Firma CADAC vznikla v roce 1948 v Johannesburgu a postupem doby se z ní stala jedna z vedoucích společností na trhu s výrobky ke grilování. Specializuje se na plynové grily pro přípravu všech druhů jídel. Vyrábí také velké množství příslušenství, jako například obaly na gril, grilovací rošty a desky nebo pečící kameny.

Coyotto

Minimalistická kolekce květináčů klasického geometrického tvaru. Je dokonale hodí do moderních, rustikálních, retro a mnoha dalších prostor. Velmi stylový rezavý odstín zateplí prostor a zintenzivní zeleň rostlin. Výrobky "Bormeo" jsou vyrobeny z obou materiálů: nerezové i cortenové oceli. Díky této exkluzivní kombinaci získávají květináče skutečně luxusní vzhled.

Point1920

Za sto let historie a čtyři generace rodiny Ponsů se POINT vyvinul z malé dílny založené v roce 1920 v Gata de Gorgos v mezinárodní firmu na výrobu venkovního nábytku. Point1920 působí ve více než 70 zemích a má 40 kolekcí a 300 výrobků, které se objevují ve více než 1 000 interiérových projektech po celém světě.

Cookking

Cookking, to je bezmála třicet let zkušeností s výrobou produktů pro dům a zahradu. Nejoblíbenější mezi zákazníky jsou přenosná ohniště a kotlíky, velký zájem je o zásobníky na krbové dřevo a kvalitní příslušenství – rošty či trojnožky. Výrobky lze nalézt v zemích jako Německo, Nizozemsko, Spojené království a nyní i Česká republika. Nabízené produkty jsou vysoce kvalitní, vyrobené pouze z těch nejlepších materiálů.

LYXO

LYXO je součástí společnosti Veca, mezinárodní značky Made-in-Italy, která již 30 let přetváří plast do funkčního designu. Firma má šest továren na ploše 25 tisíc metrů čtverečních; 40 výrobních závodů, které inovují rotační a vstřikovací techniku; výhradní používání netoxických a 100% recyklovatelných materiálů; 25 milionů vyrobených kusů ročně a 10 000 vyřízených objednávek.