Reklamní a dárkové předměty

Hledáte originální dárkový/reklamní předmět prémiové kvality? Vyzkoušejte švýcarské a německé kvalitní nože či belgické (termo)lahve, stylové peněženky, zavazadla a mnoho dalšího.

Proč spolupracovat s námi?

  • Zajišťujeme distribuci, podporu, výrobu reklamních předmětů. Jsme velkoobchodním dodavatelem.

  • Výhradně zastupujeme nebo distribuujeme bezmála
    40 světových značek v ČR i SK.

  • Poskytujeme možné grafické návrhy produktů
    a postaráme se o jejich realizaci.

  • Nabízíme využití B2B portálu včetně přístupu
    k dohodnutým cenám a skladovým zásobám s rychlou distribucí zboží.


Světové firmy, špičková kvalita

Můžete si nechat potisknout špičkové výrobky z celého světa. Kuchyňské i kapesní nože či zavazadla od firmy Victorinox, kuchyňské nože Wüsthof, termolahve belgické společnosti Kambukka, kuchyňské potřeby Contineta, Weis či italské Guzzini a mnoho dalších. 

Péče a pomoc

Od prvního kontaktu budete komunikovat s jedním člověkem. Pomůžeme s grafickými podklady i výběrem vhodného nože/lahve. Rádi poradíme s výběrem produktů a postaráme se
o veškeré grafické práce.

Moderní technologie

Využíváme nejmodernější potisky na různé druhy materiálů. Tampónový, digitální a 3D tisk, laser čepele nože, horká ražba, rytí, metal Inay.

Od loga po 3D efekt

Logo, text, obrázky, 3D haptický design. Stačí si vybrat produkt, vyřešit podklady a máte dárek, který si každý zapamatuje.

Kapesní nože s vaším logem
a Swiss Card

Není nic jednoduššího než si vybrat druh kapesního švýcarského nože Victorinox a nechat si ho jedním z mnoha způsobů potisknout Vaším logem (Tampónový, digitální a 3D tisk, laser, …). Potisknout umíme jak střenky, tak čepele nožů. 

Limitované edice

Vytvoříme Vám limitované edice na klíč. Získáte například unikátní design nožů přesně na míru Vašemu brandu. Cena výrobku pro koncového zákazníka pak může být podstatně vyšší než běžná prodejní cena stejného typu nože – odráží totiž jedinečnost Vaší společnosti.

Personifikované multifunkční karty SwissCard

Praktická multifunkční karta SwissCard od švýcarské firmy Victorinox usnadní pobyt nejen v přírodě, ale kdekoli na Vašich cestách. Pohodlně se vejde do peněženky, obsahuje nůž, pinzetu, pilník a další vychytávky. Tip na skvělý dárek nejen firemním partnerům.

Katalog ke stažení
Corporate gifts - katalog reklamních produktů značky Victorinox si můžete stáhnout níže.

Kuchyňské nože a další příslušenství do kuchyně

Kuchyňské nože

Kuchyňské nože značky Victorinox nebo Wüsthof dokážeme elegantně potisknout Vaším logem nebo názvem firmy na čepelích nože i na rukojeti (záleží na tipu vybraného nože). K výběru je velké množství barevných variant.

Prkénka a další příslušenství do kuchyně

Vašim logem nebo názvem firmy umíme potisknout nejrůznější pomocníky do kuchyně. Prkénka, dózy a mnoho dalšího, Používáme laserové techniky nebo vypalování. Potiskneme vybrané zboží značek Continenta, Weis, Guzzini, Blim+ a další. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Termolahve
a termonádoby

V dokonale sladěném balení

Termolahve i termohrnky belgické značky Kambukka umíme potisknout Vaším logem nebo textem. Vybírat můžete z nejrůznějších velikostí a barevných variant. K dokonalému dárku pak patří i dokonalé balení – krabičku na lahev umíme dodat v designu Vaší firmy.

Sportovní lahve
i termohrnky

Výběr lahvní i termohrnků je u Kambukky obrovský. Můžete vybírat z mnoha barevných variant, k dispozici jsou i designové kousky. Společně vybereme láhev a vypracujeme vám 3D náhled vašeho potisku (logo, název).

Batohy, zavazadla,
peněženky, ...

Cestovní zavazadla

Nosit zavazadlo, batoh či kabelku se jménem nebo logem Vaší společnosti, je naprosto ideální způsob, jak dát o sobě vědět svému okolí a mít tak svoji reklamu neustále v pohybu.

Bezpečné moderní
peněženky s Vaším logem

Logem či nápisem umíme vylepšit i moderní dámské a pánské peněženky Secrid. Kožené, látkové, nylonové, na druk, nebo jen skládací. Vyberete si z mnoha barev i tvarů.


Těšíme se na spolupráci

Rádi vám pomůžeme s perfektním reprezentativním dárkem, který bude odrážet kvalitu vaší firmy.

Michaela Vimrová
Key account manager
michaela.vimrova@rosler.cz

+420 602 180 836