Cestování

Bric’s

Bric’s jsou nadčasová zavazadla, cestovní tašky a batohy pro nejnáročnější cestovatele. Italská značka, která přes expanzi do celého světa zůstává rodinnou firmou, se pyšní kvalitním zpracování, moderním designem, funkčností a elegancí.

Victorinox

Cestovní zavazadla, tašky, batohy, pouzdra a peněženky s elegancí a vysokou funkčností. Victorinox patří mezi globální společnosti se šesti kategoriemi výrobků: armádní nože, profesionální nože a nože na domácí použití, hodinky, cestovní vybavení, oblečení a parfémy. Všechny výrobky splňují nejvyšší standardy a bez ohledu na místo výroby si stále udržují vysokou kvalitu.

Kipling

Světová módní značka působí ve více než 80 zemích světa.  V Antverpách vznikají designová cestovní zavazadla, školní tašky, pracovní tašky, batohy, peněženky, pouzdra a další doplňky. Díky speciálnímu materiálu crinkled nylon jsou výrobky Kiplingu lehké, odolné a cenově přívětivé.

Porsche Design

Porsche Design je svět plný exkluzivních produktů od módy, přes manažerské a cestovní potřeby, až po svět elektroniky a luxusních hodinek. Úspěšní muži si plní své sny u nás.

Kambukka

Kambukka je belgická značka, která navrhuje moderní nápojová řešení pro lidi na cestách, termohrnky, láhve na vodu a dětské láhve. Umožňuje příjemný zážitek z pití s patentovanými inteligentními funkcemi produktu. Design, který je 100% nepropustný a láhve, které se díky funkci Snapclean® velmi snadno čistí. Láhve Kambukka podporují aktivní životní styl a osobnost, jsou snadné na používání i pro děti.

Alpen

Společnost sídlí v Premaně, malé vesnici v horách Lombardie, která je světově proslulá svou stoletou, vysoce kvalitní výrobou nůžek a čepelí. Tato výrobní tradice pokračuje i v dnešní době díky zkušenostem a know-how, které se nashromáždily a předávaly, a to prostřednictvím několika generací zručných řemeslníků.